piątek, 26 października 2018

Zabawne życie zwierząt domowych. James Campbell, Rob Jones - recenzja ksiązki.

39/2018

Czy książki zawsze muszą uczyć nasze dzieci czegoś nowego?  A gdyby dać im trochę luzu i zabawy z książką przy której pękają ze śmiechu? Ja jestem na tak dlatego zapraszam dziś na recenzję zabawnej i uroczej książki "Zabawne życie zwierząt"
Opis z okładki:
Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że w książce nie znajdziemy fachowej wiedzy o zwierzętach domowych. "Zabawne życie zwierząt" to zbiór wesołych, nietypowych wręcz kosmicznych anegdot o zwierzętach niepopartych żadną fachową wiedzą. 
Znajdziemy tu informację o rybkach, kucykach, świnkach morskich, chomikach, kotach i psach.Książka w miękkiej, błękitnej okładce ze skrzydełkami. Błękit, czerwień i  rysowane zwierzaki to główne cechy, które znajdują się na okładce tej książki. W środku poza zabawnymi informacjami znajdziemy wiele ilustracji czarno białych, które można pokolorować tak jak mamy ochotę.
Książki nie musimy czytać po kolei strona po stronie. Po każdym nowym temacie najdziemy odnośniki do innych tematów związanych mniej lub bardziej z tym właśnie czytanym (przykład na zdjęciu poniżej).
 Co zatem zyskują nasze dzieci czytając tą oto książkę?
Przede wszystkim śmiech, bardzo dużo śmiechu naszego dziecka. Kiedy mój syn zabrał się za czytanie książki o zwierzętach kilka razy zaglądałam to pokoju sprawdzając co wywołało taką reakcję śmiechu mojego syna.
"Zabawne życie zwierząt domowych" to książka, która oderwie nasze dzieci od codzienności, rozbawi i wciągnie na bardzo długo.Autor:James Campbell, Rob Jones
Tłumaczenie: Agata Trzcińska - Hildebrandt
Wydawnictwo: Wilga
Ilość stron: 240
Data wydania:  wrzesień 2018

Książkę możecie kupić na stronie w promocyjnej cenie >klik<

https://www.gwfoksal.pl/ksiazki-dla-dzieci.html


Wasze dzieci sięgają po takie książki? A może ktoś ma już w swojej biblioteczce książkę "Zabawne życie zwierząt"? Jestem ciekawa Waszych wrażeń.

11 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny mojego bloga :)
Każdego z komentujących odwiedzę na pewno :)