wtorek, 29 grudnia 2015

Książeczki dla dzieci od Wydawnictwa Anowis

Dziś chciałabym Wam przedstawić książeczki dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat podzielone na kilka grup wiekowych. Książeczki to przede wszystkim bardzo ciekawe łamigłówki i zagadki oraz kolorowanki.
Wydawnictwo Anowis jest młodą, pełną optymizmu i prężnie rozwijającą się firmą na rynku wydawniczym w Polsce i za granicą.
Celem Wydawnictwa jest wydawanie mądrych i oryginalnych książek z wartościową treścią. Książek napisanych z pasją, wnikliwością i przekazujących w sposób bardzo łatwy do przyswojenia wiedzę edukacyjną dla najmłodszych czytelników.
Chcemy, aby naszymi odbiorcami byli czytelnicy młodsi (3-6 lat) i nieco starsi (7-10 lat). Ze swojej strony zrobimy wszystko, żeby utrzymać jak najwyższy poziom merytoryczny, a przede wszystkim bardzo interesujący i wciągający – wykluczający monotonię i niechęć do literatury.

A oto książeczki, które oferuje Wydawnictwo. Książeczka formatu A4 na 32 stronach umieszczone są różne zadania dla naszych pociech. Bardzo dobrej jakości papier nie powoduje, że kartki tak szybko się zaginają. Bardzo kolorowe i duże ilustracje sprawiają iż zadania są bardzo przyjemne.


Przede wszystkim książeczka uczy rozpoznawania kolorów i kształtów oraz liczenia do 10. Ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację. 
To bardzo fajna książeczka dla naszych dzieci. Można kupić ją tu w cenie 9,90 zł.Kolorowanka formatu A4 na 24 stronach umieszczone są bardzo ładne duże rysunki do pokolorowania z miejscem na naklejka, która ułatwia dobór kolorów w kolorowaniu.
Naklejki dosyć duże co ułatwia małym rączkom samodzielne odklejanie naklejek.


Myślę, że ta kolorowanka również przypadłaby do gustu młodszym i starszym dzieciom.
Książeczka dostępna tu w cenie 9,90 zł Kolejna porcja łamigłówek tym razem dla dzieci w wieku 5-6 lat. Książeczka jak pozostałe również w formacie A4. Na 32 stronach zostały umieszczone przeróżne, bardzo ciekawe zadania dla dzieci. Labirynty, krzyżówki, znajdź szczegóły i tym podobne.


Mój syn jest właśnie w tym wieku i muszę przyznać, że zadania idealnie przygotowane do zdolności wiekowych. Oczywiście skoro jest wiekowo przeznaczona dla mojego syna tą książeczką zajął się w pierwszej kolejności.
Wszystkie rysunki bardzo duże, co ułatwia samodzielne wykonanie zadania. Bardzo żywe kolory również przyciągają wzrok dziecka.
Książeczka dostępna tu w cenie 9,90 złTo już ostatnia książeczka, która chcę Wam przedstawić. Format A4 łamigłówek. Umieszczone na 32 stronach uczą dodawania, odejmowania oraz mnożenia.
W książeczce umieszczone są zadania matematyczne jak i językowe.


Tu muszę przyznać, iż poziom trudności na dzień dzisiejszy przerósł mojego syna aby zadania wykonał samodzielnie więc książeczka czeka na odpowiedni wiek i zdolności mojego dziecka. Co prawda z moją pomocą radził sobie z niektórymi zadaniami ale myślę, że na te zadania przyjdzie odpowiednia pora.
Książeczka dostępna tu w cenie 9,90 zł.

Zapraszam na stronę Wydawnictwa Anowis.


http://wydawnictwoanowis.pl/

Jak podobają się Wam książeczki?

14 komentarzy:

 1. Moje dzieciaczki lubią takie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś dla mojej podopiecznej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mokja córeczka uwielbia takie książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne książeczki,w sam raz dla mojego brzdąca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te kolorowanki by były w sam raz dla mojego synka :) A reszta też jest super tylko że u nas to za parę lat dopiero :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolorowanki to chyba coś co na zawsze będzie kojarzyło się z dzieciństwem :) Idealnie wpływają na rozwój dziecka, a przy tym są dla niego wspaniałą zabawą. Ja chyba nie znam dziecka, które niechętnie by po nie sięgało. Fajną propozycję ma wydawnictwo ANOWIS.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak byłam małym dzieckiem to bardzo często mama kupowała mi takie książeczki :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. W czasach mojego dzieciństwa takie książeczki były nieodłącznym elementem zabaw - szczególnie jesienią i zimą.

  OdpowiedzUsuń
 9. u nas pod choinka znalazła się książeczka z pisakiem, do wielorazowego zmazywania i pisania na nowo :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Książki z naklejkami hit sezony w naszym domu. Syn oczywiście za mały żeby zrozumieć gdzie się nakleja i dzięki temu mamy naklejki wszędzie na koszu na śmieci, na szafkach. Ostatnio miałam naklejkę na skarpetce:0

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny mojego bloga :)
Każdego z komentujących odwiedzę na pewno :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...