środa, 15 czerwca 2016

10 najważniejszych przesłań... - Mike Dooley.

Wyobraź sobie, że jesteś reżyserem filmu, który toczy się w dżungli.wszystko co zaplanujesz wydarzy się naprawdę a główną rolę tego filmu dostajesz Ty. Pomyśl teraz jak wyreżyserujesz swoją postać, aby dała Ci jak największą satysfakcję grania w tym filmie, filmie, który jest Twoim życiem?


Długo, a nawet bardzo długo czytałam tą książkę. Nie mogłam jej początkowo zrozumieć. Czytałam, odkładałam i znów wracałam do niej, aż w końcu zrozumiałam (albo tylko tak mi się wydaję). 
Z tą książką jest tak jak z fizyką, niby ją rozumiem, znam zasady ale do końca nie mogę wielu rzeczy pojąć. Ale wróćmy do książki.
Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie to tytuł książki, o której Wam napiszę. Nie bójcie się, nie będzie znów o duchach i śmierci a przynajmniej nie w takim kontekście jak ostatnio.
Autor książki przekazuje nam wiele informacji o tym jak wygląda życie po śmierci. Jak twierdzi wrócił na ziemię i wie co nas tam czeka.
Trochę trudno mi w to uwierzyć ale czytałam dalej.
Po śmierci wracamy do domu -nieba i oglądając skrót swojego życia widzimy co uczyniliśmy za życia, te dobre i złe uczynki.  I sami planujemy dla siebie kolejne życie czyli jak pisałam na wstępie jesteśmy reżyserami naszego życia. Tak my sami planujemy kolejne wcielenie, jak będzie wyglądać nasze życie a nawet nasza śmierć. pewnie pomyślicie tak jak ja: skoro sami planujemy swoje życie to dlaczego jest w nim tyle bólu, chorób i złych ludzi, którzy nas otaczają? Odpowiedź znajdziecie w książce.


O tej książce mogłabym pisać dużo, a każde kolejne zdanie wprawiło by was w takie osłupienie  jak mnie podczas czytania tej książki. Poza wieloma szczegółowymi opisami, w książce znajdziemy również przepiękne listy od zmarłych. Przy niejednym takim liście zakręciła mi się łezka w oku.
Autor napisał książkę w taki sposób jakby czytał nam w myślach. Czytając książkę myślę nad tym jak to możliwe a w tekście czytam słowa: "pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Już Ci tłumaczę"


W książce znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań bo na pewno wiele takich pytań macie. Jeżeli przejdziecie  prze pierwszy rozdział dalej już pójdzie łatwiej a tylko wtedy, kiedy książka nie będzie czytana po łebkach ale dokładnie z otwartym umysłem na nowe.


Czy wierzę? Trudno powiedzieć. Te wszystkie informacje trzeba przyswoić i poukładać w umyślę. Mój umysł cały czas układa wszystko w głowie i analizuje bo nawet jeżeli coś wydaje się niewiarygodne nie oznacza, że nie jest prawdziwe. 


Czego mnie nauczyła, a w sumie potwierdziła lektura to aby w życiu marzyć, wierzyć, że każdy dzień jest piękny a życie takie będzie. To my nim kierujemy i wybieramy drogę, którą chcemy iść, ludzi których chcemy mieć za przyjaciół. Nie zawsze wszystko wyjdzie tak jakbyśmy to sobie wymarzyli ale warto wierzyć pomimo wszystko.

Książka dostępna na stronie Studio Astropsychologii w cenie 33,40 zł >klik<
Jeśli ta książka jednak nie zainteresowała Was zapraszam na stronę (klik w baner) gdzie znajdziecie wiele ciekawych pozycji.


http://www.studioastro.pl/


Co sądzicie o tej książce? Zainteresowała Was?

35 komentarzy:

 1. Ciekawe... Hmm napisana wprost do czytelnika, ale czy prawdziwie? Czy to jest prawdą? Czy faktycznie jest tak jak jest opisane w książce... ? Sama nie wiem, ja jestem nie dowiarkiem i ciezko jest mi uwierzyć w takie rzeczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę nigdy się nie dowiemy co jest prawą a co nie.

   Usuń
 2. Sądząc z twojego opisu Sylwio książka działa na psychikę ludzką poprzez wywieranie emocji na podstawie zawartych w niej opisów z dreszczykiem, bo do takich można zaliczyć 'listy od zmarłych. Powiem ze mnie zaciekawiła, tylko nie wiem czy warto ją czytać i zastanawiać się później co jest prawdą a co nie ...!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja lubię myśleć nad tym co nas czeka po drugiej stronie.

   Usuń
 3. Książka fajna dla osób które potrzebują bardziej uwierzyć w siebie, cieszyć sie życiem doceniać to co jest i uwierzyć w to że my sami decydujemy o swoim losie i że życie nie kończy się po śmierci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wierzę, że jednak nie kończy się to życie, że coś tam na nas czeka.

   Usuń
 4. Bardzo podobają mi się fragmenty tej książki, potrzebuję właśnie czegoś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żeby uwierzyć, że nie ma diabła i piekła, trzeba najpierw wierzyć, że istnieją. Jak wiesz, to zdecydowanie nie moje tematy, wszystko tylko nie śmierć i zmarli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem :) w najbliższym czasie nie planuje pisać o takich książkach :)

   Usuń
 6. Ciekawy przekaz by człowiek dążył do tego co chce i że ma wpływ na swoją przyszłość;) Bardzo lubię takie przesłania;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w jakimś stopniu kierujemy swoim życiem i przyszłością.

   Usuń
 7. Nie czuję takich książek... Nie są to w ogóle moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z chęcią przeczytałabym tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jestem strasznie sceptyczna jeżeli chodzi o takie tematy. Nie bardzo wierzę w te całe powroty z drugiej strony, nie ma diabła i piekła? No ok a Bóg i niebo jest? Czyli to co dobre to daje Bóg a to co złe to my sami? Jakaś logik w tym jest ale przecież diabeł to nikt inny jak zbuntowany anioł, to aniołów też nie ma? I tak bym mogła bez końca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałam tyle pytań ale z każdą książką jest ich mniej, chociaż pojawiają się inne.

   Usuń
 10. Bardzo ciekawa i ważna tematyka. Z pewnością niejednemu z nas pomoże uwierzyć w swoje możliwości.

  OdpowiedzUsuń
 11. Takie książki są zdecydowanie nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zaciekawiłaś mnie tą książka , raczej ja zakupie
  Mogłabys u mnie poklikac w ostatnim ? https://marrstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Książka wywołała u mnie sympatię <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Książka wydaje się być bardzo ciekawa, interesuje mnie taka tematyka, więc z chęcią bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie wymieniłabym się z Tobą doświadczeniami i poglądami na te tematy :)

   Usuń
 15. Przeczytałabym chętnie, ale raczej jako ciekawostkę niż coś do przemyślenia...

  OdpowiedzUsuń
 16. Temat książki trudny, ale warta przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam takie książki :) Dokładnie moja tematyka, mam wiele podobnych :) chętnie bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Książka bardzo interesujaca... pozwalająca uwierzyć w sobie!! Polecamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Zaintrygowałaś mnie tą książką. Ciekawe, jakie ja bym miała przemyślenia po lekturze

  OdpowiedzUsuń
 20. Chciałabym ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny mojego bloga :)
Każdego z komentujących odwiedzę na pewno :)