środa, 27 stycznia 2016

Ruszaj w drogę z AWM.

Ostatnio mój synuś się rozchorował i niestety musiał spędzić w domu trochę czasu a wiadomo jak to z chorymi dziećmi : "mamo nudzi mi się"
Na szczęście z pomocą  przyszło nam Wydawnictwo AWM i pewna książeczka, która pochłonęła mojego syna na kilka dni. Jeśli jesteście ciekawi co to za książka zapraszam do dalszej części.
Jak szybko jeździ najszybszy pociąg na świecie? Gdzie jeżdżą piętrowe tramwaje? Jak kiedyś podróżowano? Po co samolot ma koła? Wszystko o podróżowaniu: na rowerze i skuterze, w pociągu i w autobusie, na lotnisku i w samolocie, w tramwaju, w metrze i taksówce, na statku i… w kosmosie! Ciekawostki, ważne informacje oraz wademekum podróżnika. A do tego łamigłówki, puzzle, labirynty i zadania z naklejkami.


Mój syn, fan wszystkiego co szybko jeździ, lata i kosmosu - przyszły kierowca formuły 1 ;) kiedy zobaczył książkę powiedział: WOW...i poleciał do pokoju. Najpierw obejrzał każdą stronę by sprawdzić jakie ciekawe pojazdy znajdzie. Czy jest rakieta kosmiczna - jest, samoloty i czołgi wojskowe - są. 


Po rozeznaniu mój syn zabrał się za wyklejanie naklejek, których jest 187! Jako że uczył się by naklejka była zawsze prosto naklejona odklejał ją kilka razy i poprawiał a dzięki śliskim stronom książeczki zadanie to było wyjątkowo proste.

Po wyklejeniu całej książki co zajęło mu dwa dni zabrał się za czytanie i pełen wiedzy przychodził i mówił :mamo a wiesz,że...a kiedy mama odpowiadała, że nie wiedziała, na to mój syn: to wszystko jest w tej książce i wiem teraz  więcej niż Ty :)

Na 48 stronach nasze dzieci - chłopcy przede wszystkim znajdą wiele ciekawych informacji dotyczących podróżowania. Książeczka to nie tylko naklejki ale również wiele ważnych informacji, łamigłówki i zagadki. To książka, które pochłonie na bardzo długi czas chłopców w różnym wieku.


 Zapraszam na stronę Wydawnictwa, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie (klik w baner)

http://ww.awm.waw.pl/

A Wasze dzieci lubią tego typu książki z naklejkami i ciekawostkami?

18 komentarzy:

  1. Bardzo fajne rozwiazanie zwlaszcza dla ciekawskich :-) bonus w formie naklejek ucieszylby moja corcie na maksa :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mój strasznie ciekawski. Nie wiem czy informacje z książki czy naklejki bardziej go zainteresowały ;)

      Usuń
  2. Fajne naklejki, lubimy takie książeczki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja mam trochę starszego chłopca, 22 letniego ;) Ale myślę, że i jemu ta książeczka by przypasowała.

    OdpowiedzUsuń
  4. moje dzieciaki przepadały za wszelkiej maści książeczkami z naklejkami :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Moja córa bardzo lubi książeczki z naklejkami :) Synek również :-))

    OdpowiedzUsuń
  6. Pamiętam jak moje chłopaki uwielbiali takie książki lubili też kolorowanki, zawsze koleżanki dziwiły się, że wolą siedzieć przy książce niż bawić się w strzelanki czy rycerzy!

    OdpowiedzUsuń
  7. Chrześnica mojego Męża lubi właśnie takie książeczki z naklejkami.

    OdpowiedzUsuń
  8. Bardzo fajna i kreatywna książeczka dla małych chłopców :-)

    OdpowiedzUsuń
  9. Pamiętam, że w dzieciństwie miałam bardzo podobną książeczkę, ale o innej tematyce. Potrafiła mnie zaciekawić na długi czas dlatego moim dzieciaczką w przyszłości na pewno będę takie kupowała :)

    OdpowiedzUsuń
  10. W sam raz dla małego mężczyzny :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Dzieci uwielbiają naklejki, a przy okazji mogą się poduczyć :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny mojego bloga :)
Każdego z komentujących odwiedzę na pewno :)